KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14808301
nr 1480 8301
Oidentifierad konstnär. Signerad Remington, strand. Olja på duk, 60x102 cm, yttermått inklusive ram: 70x113 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 augusti 2022
kl 20:53:01
30/7 15:08:05
Rörstrand